Nasza oferta

Kontakt

Fax: 59 841 48 81

Albert Einstein powiedział kiedyś, że "ciekawość to delikatna roślinka, która, niezależnie od pobudzania, potrzebuje przede wszystkim wolności". Ciekawość być może nie ma najlepszej reputacji, ale to właśnie ona skłania nas do zadawania pytań, rzucania wyzwań sobie i światu, a także zdobywania tego ostatniego.
Jak zdobyć świat? Poznać go!
www.eurotours.pl

To właśnie ciekawość skłoniła nas 15 lat temu do założenia biura "Euro-Tours". Wszyscy wiemy, że żaden sukces nie cieszy, żadna radość nie uskrzydla, jeśli nie mamy jej z kim dzielić. Oferując Państwu nasze wieloletnie doświadczenie, jedyne czego pragniemy w zamian, to radość - Państwa i nasza.

Powiedzą Państwo, że podróże kosztują, że daleko, że brak czasu. Wymówki. Dla chętnego nic trudnego, a jeśli będzie chęć, to proponujemy dla każdego coś miłego.

Dla najmniejszych odkrywców i ich kolegów przygotowaliśmy pokaźną ofertę wycieczek szkolnych, krótkich i nieco dłuższych. Czy to nie wspaniałe, że zaledwie w kilka godzin możemy odwiedzić dom na głowie, upiec chleb lub piernik, a nawet stworzyć dzbanek ceramiczny? Nie wspominając już o poznaniu prawdziwych strusi afrykańskich.

Oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia. Żaden głód nie jest dla nas groźny, szczególnie ten podróżniczy. Mają Państwo ochotę na zwiedzenie bawarskich zamków, relaks na Tropikalnej Wyspie lub szaloną zabawę w Heide Parku? Mało? To może greckie wakacje, hiszpańska fiesta lub tequilla i sombrero w Meksyku?

Nie sposób zliczyć wymiarów podróży. Specjalnie z myślą o tych z Państwa, którzy cenią przede wszystkim jej duchowy aspekt, przygotowaliśmy liczne programy pielgrzymek do: Brazylii, Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Litwy, Meksyku, Portugalii, Turcji, Włoch, Ziemi Świętej…

Wszystko to i jeszcze więcej znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

EURO-TOURS Sp. z o.o. Sp.k.

NIP: 839-30-42-530 • KRS: 0000609460
REGON: 220508840 • Nr zezwolenia: 264

al. 3 Maja 7
76-200 Słupsk
Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek
9:00 – 17:00

Biuro Obsługi Klienta

59 842 98 7359 841 48 81